top of page
IMG_2030.heic
CEM GALİP KAHVECİ

K.K.T.C. Doğu Akdeniz Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümününden mezun olduktan  sonra Türkiye’ye döndü. 

İstanbul Gelişim Üniversitesi Yeni Medya ve Psikoloji bölümlerinden yüksek onur derecesi ile mezun oldu.

 

30 yılı aşkın iş hayatında, ATV ve Sabah Grubuna bağlı radyolarda ve televizyonlarda daha sonra sırasıyla Cine5 radyoları, Doğan Online gibi dönemin büyük medya ve bilişim şirketlerinde yönetici pozisyonlarında görevler aldı.  

 

1999 yılında organizasyon, 2005 yılında kurduğu reklam ajansı/danışmanlık gibi şahsi/kurumsal birçok iş tecrübeleri ile pazarlama ve iş stratejileri konusunda ciddi birikimler kazandı.

 

Türkiye ve K.K.T.C.'de medya reklamcılık/pazarlama ve yayıncılık merkezli çeşitli iş kulvarlarında gerek kendi kurduğu girişimler gerek şahsi danışmanlıkları sayesinde sorular ve sorunlarla birebir yüzleşerek hayatta kalma, kriz yönetimi, iş geliştirme, fark yaratma, hedef belirleme, ezber bozma üzerine yönetici ve takım motivasyonu için yüksek performans odaklı sayısız bireysel ve takımlarla yaptığı atölye çalışmaları sayesinde kendi oyununu kurmak için sayısız metodlara başvurdu, deneyimledi, kimilerini de kendi oluşturdu.

 

Davranış Bilimleri ve Kişisel Gelişim üzerine Sola Unitas Accredited Coaching and Training Academy’den aldığı akademik koçluk eğitimini (ACTP) tamamlayıp, Yönetici Koçluğu, Takım Koçluğu ve Öğrenci Koçluğu eğitimlerini başarıyla bitirdi. ICF (International Coach Federation)  Uluslararası Koçluk Federasyonu tarafından 8/7/2018 tarihinde PCC (Professional Certified Coach) unvanına layık görüldü. 

Avrupa Birliği kapsamında, Trakya Kalkınma Ajansı bünyesinde Trakya Kariyer projesinde, Trakya Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi, Namık Kemal Üniversitelerinde ( Malkara, Babaeski, Lüleburgaz, Havsa, Şarköy, Uzunköprü) Topluluk Önünde Konuşma ve Etkili Sunum, Problem Çözümleme gibi uygulamalı kariyer eğitim programları,

 

İşletmelere yönetici (C-Suite) koçluğu, takım koçluğu, kurumsal eğitimler ve profesyonel koçluk hizmetlerini sürdürmektedir.

 

ICF GLOBAL ve ICF TÜRKİYE üyesidir.

professional-certified-coach-pcc-2.png
Cem_Galip_KAHVECİ,_PCC_ACTP_Certificate.
PCC Certificate.png
ICF 2022 MEMBERSHIP.png
bottom of page