-HERBALIFE-
Hedef Belirleme

1/1
-HERBALIFE-
Kişisel gelişim / Etkili İletişim

1/3
HERBALIFE EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ
LİDERLİK/KOÇLUK

1/4
EKİP YÖNETİMİ
ISTANBUL POINT HOTEL BARBAROS

1/2
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ
4. ULUSLARARASI DİJİTAL DÖNÜŞÜM KONFERANSI

1/2
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ
TEORİDEN PRATİĞE

1/1
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi
2. Mühendislik Günleri

1/2
0.jpeg
Koçlar İçin Nörobilim
(ICF Türkiye)

1/2
Haber linki için tıklayınız
'Sınav Sürecinde Ailenin Rolü

1/2
Hangar Autos - Hilton Garden Inn

1/2
ICF Türkiye Eylül 2018
Atalet Semineri 11.8.2018

1/4
'Geleceğini Sen Tasarla'
Okyanus Koleji Mimaroba Kampüsü 

1/2
TED (Türk Eğitim Derneği)

1/4
Tarabya Torch Tenis Kulübünde TED ‘ in misafiriydik. ICF koçları olarak birlikte yürüttüğümüz projenin finali harikaydı. Bizleri teşekkür belgeleri ile çok gururlandırdılar. Gençlerin hayatlarına dokunabilmek ve katkı sağlamak en büyük ödül. Misafirperverliklerinden ötürü çok teşekkür ederiz. Yürütülen bu projenin bir parçası olma şansını bana verdikleri için yürekten teşekkür ediyorum.
ICF Koçluk Haftası
ICF Koçluk Haftasıetkinliklerimizin son gününde İstanbul'da Optimum Denge Modeli Vakfı Kurucu Başkanı Tamer Dövücü katılımcılar ile harika bilgiler paylaştı.
Atalet Atölyesi
(31 Mart 2018)
Atalet Atölyesi
(3 Mart 2018)
Muhteşem bir Atalet Atölyesi’ni daha tamamladık 😃🤗👏🏻👍. Söğütlüçeşme'den, Çengelköy'den, Avcılar'dan, Levent'ten, Büyükçekmece'den hiç üşenmeden kalkıp gelen çok bilinçli bir grup vardı. Kişisel gelişimlerine katkı sağlamak için bu emeği veren herkesi çok tebrik ediyorum 👏👏👏🙂🤗. 
Sertifikalar imzalanırken...
Hangar Autos Bayi Toplantısı
Hazırlık/Prova/Sunum
İstanbul Batıköy Rotary Kulübü     Ziyaretimize Geldi
1/2
ICF Türkiye - 2017 Converge Yansımaları

Sertifikalar İmzalanırken...

İstanbul Batıköy Rotary Kulübü

                Etkin İletişim

1/2
1/2

Trakya Üniversitesi Uzunköprü

(Topluluk Önünde Konuşma ve Etkili Sunum)

Namık Kemal Üniversitesi MYO -  Şarköy

(Problem Çözümleme)

1/3
1/3
Haber linki için tıklayınız.

Kırklareli Üniversitesi MYO Lüleburgaz

Trakya Üniversitesi MYO Havsa

1/2
1/3
Haber linki için tıklayınız.

Kırklareli Üniversitesi MYO - Babaeski

1/3

Namık Kemal Üniversitesi MYO -  Şarköy

(Topluluk Önünde Konuşma ve Etkili Sunum)

1/5
Haber linki için tıklayınız.

Namık Kemal Üniversitesi MYO - Malkara

ICF TÜRKİYE

1/2
Haber linki için tıklayınız.
RENAISSANCE ISTANBUL 
POLAT BOSPHORUS HOTEL
2/10/2017

ESU DEBATE ACADEMY SUMMER 2017 ( EMCC)

 

Bugün nefis bir deneyim yaşadım. Işık Lisesi Ayazağa Kampüsünde ESU (English Speaking Union) Debate Academy Summer 2017 münasebeti ile münazara eğitimleri alan pırıl pırıl, ışıl ışıl parlayan geleceğimiz gençlerle dokuz koç arkadaşımla birlikte harika bir grup koçluk çalışması yaptık. 
 

Bu münazara çalışmaları bence gençlerimizin kişisel gelişimi adına paha biçilmez bir katma değer. Topluluk karşısında kendini ifade eden, inandıklarını savunan ve bunu iletişime geçerek medeni bir şekilde sergilemeyi öğrenen bu pırlantalarla birlikte olmak beni çok gururlandırdı. 

Gördüğüm manzara ne istediğini bilen, herkesin çok rağbet etmediği ama bence eşsiz ve geleceklerine pozitif yönde kazanç sağlayacak kıymetli bir çalışmaya gönül vermiş kaliteli bir nesildi.


Haydi çocuklar her şey sizin içinizde, size inanıyoruz.

İstanbul Batıköy Rotary Kulübü

1/3

İstanbul Batıköy Rotary Kulübü'ndeydim...

Dün çok onur duyduğum ve konuşmacı konuk olarak katıldığım İstanbul Batıköy Rotary Kulübü'nde Kişisel Gelişim ve Değişimin Önemi üzerine nefis bir sohbetteydim. Bu kadar üst benlikte ve farkındalıkta olan, kibar ve hoşgörüsü yüksek birilerinin karşısında bir şeylerden bahsetmek hem çok keyif vericiydi hemde sorumluluk gerektiren özel bir misyondu. Katılımları, yönlendirdikleri soruları, konu hakkında zaten bilgili olmaları bu toplantının kalitesini daha üst seviyeye çıkarmış oldu. Her yaşam Koçu'nun mutlaka deneyimleme şansını elde etmesi gereken elit bir topluluktu. 

Öncelikle tüm Türkiye'nin gönlünde taht kurmuş çok değerli bir sanatçımız olan Sayın Defne Yalnız Hanım'ın da İstanbul Batıköy Rotary Kulübü Başkan sıfatı ile beni izleyip, gerek katılımları gerekse yönelttiği sorularla beni motive ettiği ve çok ama çok değerli kulüp flamasını bana şahsen takdim edip beni kıvançlandırdığı için sonsuz teşekkürü bir borç bilirim.

Batıköy Rotary Kulübü Dönem Sekteri Sayın Funda Maral'ın şık organizasyonu, beni daveti ve ağarlaması bana kendimi özel hissettirdi.

Daha üç gün önce kendisini bir şeyler öğrenebilmek adına katıldığım seminerinden sonra büyük bir alçak gönüllülükle aynı şekilde benim konuşmama katılma ve dinleme nezaketini gösteren Felsefe Öğretmeni Sayın Mehpare Ümit Kılıç Hanımefendi'ye beni taçlandıran takdir ve tebriklerinden dolayı teşekkür ederim.

Nezaket gösterip beni dinleyip katılımda bulundukları için hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.

Veee tabi ki, Sola Unitas Coaching Academy ailesinin bana açtığı yolda bana kattıkları, katacakları ve katmaya devam ettikleri için zaten nasıl teşekkür edebileceğimi bilemiyorum, eğer bir yolunu bulurlarsa bana söylesinler:))))

Bir Yaşam Koçu olarak mesleki yolculuğumda edindiğim bu elite tecrübe sayesinde o salondan elimde sadece çok değerli kulüp flaması değil yanında bir çok gurur verici geri bildirimlerle ayrıldım. 

 

İyi ki varsınız.

Cem Galip KAHVECİ

  • CGK COACHING TV
  • Twitter Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

0212 864 00 62

professional-certified-coach-pcc-4.png

© 2016 All Rights Reserved by CGK Coaching.